• Logo CA Consulting

 • Spółka CA Consulting S.A. jest firmą świadczącą usługi doradcze i konsultingowe oraz realizującą projekty informatyczne dla rosnącej rzeszy klientów zarówno z sektora administracji publicznej, branży utilities, jak i firm sektora prywatnego.

  Firma CA Consulting zarządzana jest przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży i licznymi zrealizowanymi projektami.

  Firmę tworzy zespół zaangażowanych konsultantów posiadających dużą wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie realizacji projektów doradczych i informatycznych w rolach Kierowników Projektów, analityków biznesowych, projektantów, specjalistów ds. architektury IT oraz bezpieczeństwa IT, a także prawników i konsultantów merytorycznych.

  Firma została zarejestrowana 18 czerwca 2004 roku pod nazwą CIV Sp. z o.o., która już w roku 2005 została zmieniona na CA Services Sp. z o.o.. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła we wrześniu tego roku, od samego początku koncentrując ją na rozwiązaniach informatycznych, a także świadczeniu i udostępnianiu usług informatycznych i telekomunikacyjnych na rzecz innych podmiotów.

  CA Consulting S.A.
  Al. Jerozolimskie 81
  02-001 Warszawa

   

  tel: + 48 22 564 24 00
  fax: + 48 22 830 74 00